Sıkça Sorulan Sorular

Ajansımıza kayıt olabilmeniz için öncelikle başvuru bölümündeki başvuru formunu doldurmalısınız.

Başvuru formunuz bize ulaşmamış olabilir. Tekrardan başvuru yapabilir yada 0212 217 00 17 telefon numaramızdan bize ulaşıp başvurunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ajansımıza yaptığınız başvuruyu en geç 5 iş günü içerisinde değerlendiriyoruz. Eğer başvurunuz olumlu kabul edilirse sizi ajans kadromuza almak için fotoğraf ve tanıtım video çekimlerine davet ediyoruz. Randevu oluşturmak için ekip arkadaşlarımız tarafından sizinle iletişime geçiyoruz.

Çekilen fotoğraflarınızı almak isterseniz, foto çekiminden takriben 15 gün sonra Ajansımıza adınızı , soyadınız , doğum tarihinizi ve konuyu içeren bir e-postayı kadir@mavrikajans.com adresine yollayarak bu fotoğrafların size gönderilmesini isteyebilirsiniz.

0-7 yaş çocukların 3 ayda, 7-17 yaş arasındaki gençlerin 6 ayda ve 18-80 yaş arasındaki kişilerin 10 ayda bir ajansımızda yeniden fotoğraf çekimi yaptırmaları önermekteyiz. Müşteriler güncel olmayan fotoğraflara bakmamaktadırlar. Bu nedenle fotoğrafların güncel olması tavsiye edilir ve bunun takibini sizinde yapabilirsiniz. Fotoğraf ve video güncellemesi için ajansımızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Web sayfamızda resimler sadece sitemizi ilk defa ziyaret edenlere , tanıtım amacıyla sergilenir ve bu resimler bilgisayarın tesadüfi olarak kendi seçimidir. Beli bir zaman diliminde fotoğraflar otomatik olarak değişir. Müşterilerimiz bu bölüme girmezler , buradan oyuncu seçimi yapmazlar.

Ajansımız, müşterilere sizin tanıtımınızı yapmakla yükümlüdür. Bu tanıtım sonucunda siz oyuncularımızı, belli bir iş için seçecek ve iş teklif edecek olan sadece müşterilerdir.Ajansımız tüm diğer ajanslar gibi işveren değil , müşteriler ile sizlere aracılık yapan bir kurumdur.