Biz Kimiz ?

BİZ KİMİZ ?

Dizi, Sinema ve Reklam sektörüne uzun yıllardır bir çok tanınmış oyuncu, model ve manken yetiştiren ajansımız ülkemizin en kaliteli ve prestijli ajanslarından biridir.  Mavrik  Ajans  ,Televizyonlarda ve Filmlerde izlediğiniz  küçük sevimli çocuklardan , seksen yaşın üzerindeki sevimli insanlara kadar erkek ve bayan birçok dizi film ve reklam oyuncusunu bünyesinde barındırmaktadır.Mavrik Ajans kadrosunu oluştururken tüm Türkiye’den gelen binlerce başvuruyu titiz bir şekilde inceleyerek; iş disiplini yüksek, profesyonel olmak  ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişileri ayrıştırmakta,  kendi kadrosunun kalitesini artırmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇİYORLAR ?

Oyunculuk ve Menajerlik konusunda yıllardır güven konusuna hassasiyet göstermekteyiz. Yetenekleriniz ajansımız için her zaman çok önemli olmuştur. Profesyonel konuda kendinizi göstermek için ajansımız ile planlama yapabilirsiniz.

Canan Kılıç ve tüm ekip arkadaşlar olarak işimizi severek yapmaktayız. Kaliteli işlerler yapmaya önem vererek 12 yıldır hizmet vermekteyiz.

Yıllardır izlemiş olduğunuz reklam filmlerinden dizilere, sinema filmlerinden kataloglara kadar 0-80 yaş arası tüm oyuncu ve modeller Mavrik Ajans ve Menajerlik kadrosundadır.